Bardzo ważny elementem dekoracyjnym w każdych wnętrzach są w tym sezonie rolety. Nie tylko regulują dopływ światła, ale także zapewniają pożądany poziom intymności i komfort. Jakie są najmodniejsze w tym roku?

Do przytulnego wnętrza – rolety rzymskie

Wykonane z materiału rzymskie rolety nie tylko wprowadzają miły nastrój. Dzięki ogromowi wyboru tkanin, faktur, wzorów i kolorów takich dekoracji można dobrać je do każdego pomieszczenia, podkreślając dodatkowo jego charakter idealnie sprawdzą się przy stylu glamour czy rustykalnym). Można dodatkowo dobrać do nich zasłony w tym samym wzorze, które dopełnia stylizacje okna. Funkcjonalność i sprawne działanie rolet rzymskich zapewnia szereg prowadnic i sznurów.

Drewniane rolety dla ceniących naturę

Wnętrza naturalne zyskują coraz większe rzesze wielbicieli. Do w nich idealnie sprawdzą się drewniane rolety, które mogą być wykonane z materiałów naturalnych, ale i imitujących drewno. Drewno ociepla wnętrza, zapewnia odpowiedni komfort, a dzięki mnogości kolorów  i odcieni rolet każde nowoczesne, minimalistycznie urządzone wnętrze będzie miejscem, do którego chętnie będziemy wracać.

Bambus  i azjatyckie klimaty

W tak wykończonych pomieszczeniach miejsce znajdą w oknach rolety bambusowe. Łącząc nowoczesność z tradycją można zachować elementy eko.

Oczywiście w stałej ofercie producentów znajdziemy rolety tradycyjne, które także spełniają swoją funkcję – zdobią, chronią przed nadmiarem światła i podkreślają charakter wnętrza.